авто из германии
Gta android скачать

FİTNESS MERKEZİ

 

İyi bir Fitness merkezi olsun istedik.

Kardiyo bölümünü tam profesyonel

>Koşu bantları

>Dikey bisikletler

>Yatay Bisikletler

>Eliptik Bisikletler

>Kürek

Gibi aletlerle donattık. Fitness merkezimizi üst kata kurduk, 3 tarafı açık havadar bir bölüm, Yine de kardiyo ve ağırlık bölümümüze sıcak ve kokuya karşı tam iklimlendirme sistemleri entegre ederek gerek duyulduğunda sıcaklığı istenen dereceye getirebilecek,ve ortamdaki koku ve nemi anında yokedip spor için en uygun ortamı sunmaya çalışıyoruz.

Ağırlık bölümünü de tam profesyonel aletler ile vücut geliştirmek isteyen tüm üyelerimizin hizmetine sunduk.Geniş çalışma alanları ferah özel iklimlendirilen ortam da profesyonel fitness antrenörü kontrolünde hem fazla kilolarınızdan kurtulabilir,Hem de formunuzu koruyabilirsiniz.

 

 

 

Kullanım Önerileri;

Yağ yakmak için yüksek kalp atış hızında, yavaş tempoda ve sürekli olarak yapılan egzersize kardiyovasküler ya da kısaltılmış olarak kardiyo denir. 30 dakika boyunca durmaksızın yapılan koşu, egzersizlerdir.
Fitness salonlarında kardiyovasküler türdeki egzersizleri kısa sürelerde yapan kişilere sık rastlanır, oysa ki bu tür kısa süreliğine yapılan bir egzersiz ısınma dışında pek bir sonuç getirmez. Kardiyovasküler bir çalışmanın istenen hedefe yağ yakmak gibi) ulaşmada etkisi olması için, 15 dakikadan az olmamak kaydıyla ve mümkünse 25 – 35 dakika süreyle yapilmasi gerekir.

 

KARDİYO EGZERSİZLERİN FAYDALARI

 

  • Kalp Sagligi

Düzenli kardiyo egzersizleri yüksek tansiyon ve kolesterol seviyenizi düsürebilir, diyabet ya da kalp gibi hastaliklara yakalanma riskinizi azaltabilir.

  • Kemik Güçlendirme

Egzersiz güçlü ve saglikli kemiklere sahip olmanin iyi bir yoludur. Yaslilikla baglantili gelisen kemik erimesini de yavaslatmanin dogru bir yoludur.

  • Bedenen ve Ruhen Saglikli Hissetme

Formda olmak ve fizik olarak iyi görünmek size daha da enerji verecek, kaygi ve depresyonu azaltacak, kendinize olan güveninizi arttiracak ve stresle bas etmenizde size yardimci olacak.

  • Sosyal Hayat

Aktif kalmanin size hayattan zevk almak, yeni arkadaslar edinmek ve ailenizle daha kaliteli zamanlar geçirmek gibi katkilari olacagini unutmayin. Böylelikle sosyal hayatiniz da gelisecektir.

  • Fiziksel Görünüm

Formda oldugunuzda daha iyi görüneceksiniz. Kardiyo çalismasi, kaslarinizi sekillendirmenizi ve saglikli bir kiloda kalmanizi saglayacaktir. Hatta durusunuzu, postürünüzü daha da iyi hale getirmeniz mümkün olabilir.

 

Güncel

Son Tweetler

  • Loading tweets...